Czytaj także: Jelenia Góra Świdnica

WIADOMOŚCI |  SPORT |  FOTOREPORTAŻE |  OGŁOSZENIA |  Będzie się działo |  Rykowisko |  REKLAMA 
Niedziela, 20 października 2019 Godz.: 16:46:08 Imieniny: Ireny, Kleopatry Czytających: 7356 , Zalogowanych: 1 . Niezalogowany

Wiadomości, Szczawno-Zdrój

Spotkanie z Prezesem PiS

Niedziela, 15 września 2019, 19:45, ostatnia aktualizacja: 2019-09-17 08:34
Robert Bajek
Miej świadomość
Czy e–papierosy są lepsze od zwykłych? 

Świat Piątek, 23:13
04 października 2019

 
Najnowsze ogłoszenia
Skup aut gotówka od ręki tel 691 035 913
Praca w sekretariacie
Transport & Przeprowadzki & Utylizacja
Stolik kawowy
Ława
Junkers od już
Miód z przydomowej pasieki
Kanka na mleko - emaliowana
Oddam
Sprzedam meble
Szpadle/Szufle/Łopaty
Kosz wiklinowy
Sprzedam katalogi
Kocurek Bunio
Kocurek Krówka
Biuro materac do dużego łóżka
Sprzątanie - pokojowa
Praca
Drewno opałowe rozpałkowe 90zł
Mężczyzna szuka pracy dorywczej

Dodaj ogłoszenie
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Teatry7
Biblioteka pod Atlantami4
Koncerty9
Inne41
 
Fot. Robert Bajek

W Teatrze Zdrojowym im. H. Wieniawskiego w Szczawnie–Zdroju odbyło się dzisiaj spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim – Prezesem Prawa i Sprawiedliwości.

Spotkanie w Szczawnie-Zdroju było jednym z wielu spotkań jakie Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odbywa z wyborcami w całej Polsce w ramach trwającej kampanii przed zbliżającymi się wyborami do Sejmu i Senatu. Podczas spotkania Jarosław Kaczyński mówił między innymi o tym jak ważna jest rodzina, polityka prospołeczna, wymienił też obietnice i zapowiedzi wyborcze z poprzedniej kampanii, które zostały w ciągu minionych czterech lat zrealizowane. Mówił o uszczelnieniu systemu podatkowego, koniecznej reformie sądownictwa i zrównoważonym rozwoju. Jako główny punkt na najbliższe lata wymienił natomiast zniwelowanie różnic gospodarczych pomiędzy Polską a krajami Europy Zachodniej.


Po wystąpieniu Prezesa Jarosława Kaczyńskiego głos zabrał Minister Michał Dworczyk, który skupił się na sprawach ważnych dla naszego regionu. Opowiedział w skrócie jego historię, nakreślił problemy i zaznaczył, że teren byłego województwa wałbrzyskiego wymaga szczególnej uwagi, którą do tej pory nie był objęty. Przypomniał też, że największa inwestycja infrastrukturalna w powojennej historii naszego miasta, czyli Zachodnia Obwodnica Wałbrzycha powstanie dzięki decyzji rządu Prawa i Sprawiedliwości, a zabiegali o nią parlamentarzyści PiS z okręgu wałbrzyskiego. Wśród ważnych dla naszego regionu przyszłych działań Minister Dworczyk wymienił przywrócenie pasażerskich połączeń kolejowych, inwestycje w ochronę i renowację zabytków, uruchomienie kolejnych certyfikowanych klas wojskowych, budowę drogi ekspresowej S8, budowę łącznika do drogi S3, budowę obwodnic kolejnych miast na południu Dolnego Śląska i rewitalizację stadionu piłkarskiego na Nowym Mieście.

Na zakończenie spotkania przedstawieni zostali kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach. Przypomnijmy: "jedynką" na liście do Sejmu jest Minister Michał Dworczyk - szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Kolejne miejsca zajmują: Ireneusz Zyska – Poseł na Sejm RP, Wojciech Murdzek – obecnie Poseł na Sejm RP, a wcześniej Prezydent Świdnicy, Maciej Badora – prawnik, obecnie Poseł na Sejm RP, wcześniej Prezes WSSE Invest-Park, Marcin Gwóźdź – wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Zuzanna Bielawska – była Burmistrz Piławy Górnej, Renata Surma – Burmistrz Bystrzycy Kłodzkiej, Beata Mucha – Radna Miasta Wałbrzycha, Jerzy Dec – Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Jarosław Węgłowski – Burmistrz Niemczy, Bogusław Szpytma – były Burmistrz Kłodzka, radny Kłodzka, Małgorzata Greiner – była wiceburmistrz Bielawy, Radna Powiatu Dzierżoniowskiego, Marek Tarnacki – były przewodniczący Rady Powiatu Wałbrzyskiego, Ewelina Szydłowska – Radna Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Renata Wierzbicka – Radna Miasta Wałbrzycha i Grzegorz Grzegorzewicz – Burmistrz Jaworzyny Śląskiej.

Na liście do Senatu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości w okręgu obejmującym powiat wałbrzyski, świdnicki i Miasto Wałbrzych wystartuje Kamil Zieliński - były Wicewojewoda Dolnośląski, a obecnie wiceprezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Invest-Park, a w okręgu obejmującym powiaty dzierżoniowski, kłodzki i ząbkowicki Aleksander Szwed - obecny Senator RP.
Następna wiadomość Gorący temat 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
  15-09-2019 20:05 | ~Bicz_boży | *.gprs.plus.pl (31.0.*.*)
Lubię słuchać Prezesa mówiącego o rodzinie. To trochę tak, jakby Durczok mówił o abstynencji, Macierewicz o dziewczynach, a Sasha Grey o cnocie.

  15-09-2019 20:36 | ~HAZAEL | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
Taaa. Wie o czym mówi. Wychował bratanicę panią Martę super. Nawet ona nie wie z jakim partnerem ma które dziecko. Ten staruszek nie ma wstydu....

  15-09-2019 20:40 | ~To jest chore | *.dynamic.chello.pl (89.64.*.*)
Same podwyżki, a w Wałbrzychu nic nie powstało tak PiS rządzi. Miało być wojsko na Podgórzu piękny budynek niszczeje wojska nie ma. Zamknęli areszt śledczy gdzie ludzie mieli pracę, przedsiębiorcy sprzedawali chleb i inne artykuły spożywcze i chemiczne do aresztu. Zlikwidowali na pogotowiu numer 999 teraz dzwoni się na Wrocław, też parę osób straciło pracę. Wszystko istaniało latami nagle w 4 lata nie ma nic, dzięki PiSowi.

  15-09-2019 20:47 | ~To jest chore | *.dynamic.chello.pl (89.64.*.*)
Jeszcze dodajmy, że spotkanie Kaczynskiego było tylko dla trolli z PiSu. Z siebie robią porządnych a afer tyle mają za sobą, SKOKI, Srebna, afera Plebiaka, układ radomski. okradanie PCK. 213 milionów wydali na Rydzyka a w Wałbrzychu żałowali na Lodowisko. Na utrzymanie Aresztu i numeru 999, wstyd i hańba co zrobili.

  15-09-2019 20:47 | ~Antytroll | *.gprs.plus.pl (31.0.*.*)
Znowu trollu zmieniłeś nicka? Znowu stare teksty pod nową nazwą. Myślałem że o tej porze nie wypuszczają do Książa...

  15-09-2019 20:48 | ~marcin | *-04.vectranet.pl (88.156.*.*)
"Zamknęli areszt śledczy" no tak tragedia dla rodzin muszą jeździć daleko a to przecież żelazny elektorat PO

  15-09-2019 20:51 | ~To jest chore | *.dynamic.chello.pl (89.64.*.*)
Oczywiście teraz muszą jeździć po innych miastach, ponadto ludzie stracili pracę !! a przedsiębiorcy nie zarobią na sprzedaży chleba, artykułów spożywczych i chemicznych dla aresztu. To jest ekonomiczny cios dla miasta, przedsiębiorcy mieli z tego zysk, PiS im podciął skrzydła.

  15-09-2019 21:16 | ~Wk....ony | *.t-mobile.pl (188.146.*.*)
Dlaczego ten stary kawaler przemawia z tabliczką Wałbrzych na mównicy. Znowu Pisiory kłamią, wstrętni ludzie. Wiec tej zarazy nie odbył się w Wałbrzychu. Kaczor idź już na emeryturę, zajmij się dziećmi bratanicy. A sio z życia publicznego straszny czlowieczku.

  15-09-2019 21:33 | ~Marts | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
Ta... Ma Jarek pojęcie o kobietach i rodzinie! Chyba o kocich!

  15-09-2019 21:44 | ~Wyborca | *-gprs225342.centertel.pl (31.60.*.*)
Koalicja czy jak to się zwało wcześniej pokazała jak rzadzic... ośmiorniczki złote zegarki amber odzyskiwania vatu wiek emerytalny 2 miliony ludzi za granica sprzedaż kamienic puste orliki wyższy VAT niby na 1 rok starania o emerytów rodziny z dziećmi wyprawki do szkoły itd... jeszcze dużo zrobiły panie z koalicji co startują z Wałbrzycha wow pewnie przy czymś ważnym ciezko pracowaly całe 4 lata... a klakierzy co klikają i piszą tu opinie to w 90% ich ziomki co maja dzięki temu profity albo liczą na profity. Nikt normalny nie zagłosuje żeby pracować do śmierci albo żeby płacić wyższe podatki albo żeby zabrać mu pieniądze na dzieci no chyba ze ktoś nie ma dzieci...

  15-09-2019 21:55 | ~, ,, | *.t-mobile.pl (188.146.*.*)
Debil, a dzieci to tylko ten starzec, który przemawiał nie posiada. Czep się Kuchcinskiego jego lotów oraz Zalewskiej i afery PCK. Gdzie pisiorze słyszałeś, że 500 + będzie zabrane w tej szczujni TVPiS. Kto głosuje na PiS nie jest Polakiem.

  15-09-2019 22:00 | ~Radny | *.t-mobile.pl (188.146.*.*)
A kto miał prezesowi powiedzieć gdzie przemawia przecież nie Dworczyk bo on też nie stąd.

  15-09-2019 22:02 | ~kundle szczekają karawana... | *.gprs.plus.pl (31.0.*.*)
Obsrana ze strachu platfusiarnia typu Hazael Marts bicz_ bozy będzie szczekać całą noc😂 Jeden staruszek a sieje taki popłoch wśród wałbrzyskich przygłupów😂 Hahahahahahah...

  15-09-2019 22:09 | ~Fenrir | *.play-internet.pl (5.173.*.*)
Szczawno Zdrój to nie Wałbrzych. A Kaczyński to znany i lubiany specjalista do spraw rodziny i wychowania młodzieży. Prawda jest taka, że nie ma na kogo głosować, wszyscy przypominają sobie o nas przed wyborami i obiecują złote góry, po wyborach zapominają o swoich obietnicach na kolejne 4 lata. Byle się dorwać do koryta i nie oglądać się na nikogo i na nic...

  15-09-2019 22:15 | ~Fenrir | *.play-internet.pl (5.173.*.*)
Puste orliki ? Sam jesteś pusty dzbanie, a twoim ulubieńcom też można wiele zarzucić. Co wy macie się za chodzących świętych, za zbawców narodu ? Jesteście takimi samymi złodziejami jak wasi poprzednicy

  15-09-2019 22:20 | ~ronin | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
te wszystkie bicze, itd. to albo ubecja, albo ich dzieci. Biedaki tak odwykli od normalności, że żyją w rzeczywistości równoległej. Trza im dać się pozabijać ze złości własnymi pięściami.

  15-09-2019 22:34 | ~v7 | *.gprs.plus.pl (37.248.*.*)
Trudno będą dzieci UBeków szukać pracy na zmywaku, weź kredyt, zmień pracę, ale jaja, ale jaja, sprzedano wszystkie zakłady i myślą, że do końca życie będą POkoleniowo pracować w różnych ZDKiUM, WZWiK itd won na wschód, tam wasze POkelenia, a jak nie, to przywrócie Diorę, Polsport, Rafio, Porcelanę, nie dacie rady, a na stołkach w Starej Złomiarni dajecie 😂😂😂

  16-09-2019 04:37 | ~Waldenburg | *.fl.comcast.net (174.58.*.*)
Kto tego starca,kawalera bez rodziny wposcil do Szczawna I przemawial z tabliczka Walbrzych? Pierdziel ze strachu nie pojawil sie w W-chu!PiS NIC NIE ZROBIL DLA WALBRZYCHA! JBC PiS i PiSiorkow! NIE dla PiS w Walbrzychu!

  16-09-2019 06:25 | ~Magdzik | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
Wróćmy do rodziny. Chorym umysłom na polskiej prawicy nie mieści się w głowie to, że w XXI wieku modele rodziny i wychowania dzieci są bardzo różne i wcale nie jest powiedziane, że złe. Wdowcy mają dzieci. Rozwodnicy też. Rodziny patchworkowe wcale nie są gorsze od tych tzw. tradycyjnych. Bardzo często dzieci są kształtowane przez matki i babcie, bo ojcowie są nieobecni. A co ze zjawiskiem rodziców samotnie wychowujących dzieci? Czy to jest model nienormalny, gorszy, niezasługujący zdaniem Kaczyńskiego na szacunek. Dziwi mnie to, ponieważ jego bratanica sama funkcjonuje w rodzinie, która mocno wymyka się jego definicji normalności. Czy to znaczy że Kaczyński nie poważa jej, ani jej rodziny? A rozwodnicy w Pisie. Wychodzi na to, że oni też są nienormalne!!! Jedno wielkie zakłamanie!!!!!!!

  16-09-2019 08:03 | ~lolek | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
rozmowa z wami, tzn. lemingami polega na tym, iż złapani za rękę mówicie, że to nie wasza ręka. I tak, albo dla was 2+2=7, albo rżniecie głupa. Obstawiam to 1-sze. Jak przekonać taką osobę, że 2+2=4? Chyba w TVN-ie wpisali wam, że Kaczyński jest przeciw rozwodnikom i wdowom. Czysty fake. No tak, ale to nie moja ręka...

  16-09-2019 08:15 | ~Misiek | *.dialog.net.pl (62.87.*.*)
żeby komuś zarzucać chorobę umysłową, samemu trzeba chociaż trochę kontaktować i rozumieć wypowiedzi innych. W swoim totalnym i zawziętym zamroczeniu plecie się Magdziku różne bzdury. Wdowcy, rozwodnicy , dziadkowie wychowujący dzieci to są rodziny niepełne lub zastępcze i nie mają nic wspólnego z dwoma osobnikami jednej płci, którzy nigdy nie będą zgodnie z naszą Konstytucją r o d z i n ą. Do szkoły Magdziku, a nie do wypowiadania się w sprawach wydaje się oczywistych, ale widać nie dla wszystkich.

  16-09-2019 08:21 | ~Misiek | *.dialog.net.pl (62.87.*.*)
żałosne, takie osobniki ja ty powinny się urodzić 80 lat wcześniej, może coś by dotarło do ściśniętej mózgownicy

  16-09-2019 08:23 | ~To jest chore | *.dynamic.chello.pl (89.64.*.*)
Kaczyński Węgiel i Węglodany haha ha ha ➡➡➡➡➡➡➡➡➡➡➡➡➡➡➡➡➡➡➡➡ https://m.youtube.com/watch?v=pQSY51zRJvo

  16-09-2019 08:28 | ~Misiek | *.dialog.net.pl (62.87.*.*)
oj, chyba nie było czasu na przygotowanie pomyj i śmierdzącego hejtu, bo dawno takich bzdur nikt nie napisał. było wszystko teraz nie ma nic. Za mało płacą za to plucie.

  16-09-2019 08:29 | ~antyresortowiec | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
potrzebna pilna terapia. Najlepszy oddział ds. walki z sektami. W 1-szym etapie lemingi trzeba wysyłać na zmywak lub do mycia starych Niemek. Niech znają swoje miejsce w szeregu. Później terapia farmakologiczna. Konieczne odstawienie pralni mózgu.

  16-09-2019 08:32 | ~ | *-gprs224618.centertel.pl (31.60.*.*)
Morda Misiu, twoja mózgownica jest przeżarta nienawiścią, lecz się .

  16-09-2019 08:37 | ~Misiek | *.dialog.net.pl (62.87.*.*)
Gdyby ciebie wychowywał ktoś chociaż trochę podobny do Pana Kaczyńskiego, to z pewnością potrafiłbyś się wypowiadać na elementarnym poziomie i zgodnie z faktami, to dopiero jest wstyd pleść takie bzdury

  16-09-2019 08:40 | ~żółć zalewa biednego lemin | *-gprs224618.centertel.pl (31.60.*.*)
PiS wygra wybory bo oPOzycja to banda nieudaczników i ludzi delikatnie pisząc niezbyt inteligentnych. Oznacza to że zwolennicy platfusiarni będą tu szczekać wyć i pluć przez kolejne 4 lata. Przykro mi ze wasi liderzy, których inteligencja równa jest tej u rozwielitki nie dostaną koryta, może to i lepiej. Obędzie się bez wypowiedzi typu "GDYBY NATURA CHCIAŁA PRZEKOP" czy też LUDZIE POLOWALI NA DINOZAURY".... Zabawne: jeden inteligentny Kaczyński wystarcza by trzymać pod butem całą tępą opozycję. :))))

  16-09-2019 08:55 | ~jarek | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
dobrze, jeśli używasz takiego języka, to znaczy że boli. Nie odczuwasz ty i podobni do ciebie, że jesteście w PL mniejszością (marginesem), jak islamiści we Francji. I podobnie, jak oni rościcie sobie prawo do układania życia większości.

  16-09-2019 09:40 | ~Jerzy Jacek Pilchowski | *.internet.cyfrowypolsat.pl (31.0.*.*)
Dokładnie na tym to polega. Zwolennicy totalnej opozycji myślą najczęściej, że logikę można zastąpić cwaniactwem. Przez 8 lat się im to udawało i teraz (od 2015) są w szoku.

  16-09-2019 09:56 | ~Plichowski troll nr 1 | *.dynamic.chello.pl (89.64.*.*)
Cwaniactwo to się szerzy w PiSie, ludzie zaczynają się przekonywać co się dzieje. Podwyżki, likwidacja wszystkiego, drożyzna. Produkcja trolli w ministerstwie sprawiedliwości, Afery. Udajecie porządnych i super, tylko że jest inaczej ! Nawet Kaczynski bał się wyjść do ludzi, tylko żeście swoich zebrali. Najwięcej tutaj szczekają tacy jak Ty, gdy ludzie zaczynają wam wypominać, bo nie mogą was już czytać na forach, to płaczecie !!

  16-09-2019 10:05 | ~ | *.gprs.plus.pl (31.0.*.*)
To twój piąty komentarz, zasrany trollu i hejterze😊

  16-09-2019 11:27 | ~Jolcia | *.t-mobile.pl (188.146.*.*)
Żydzi w Polsce nic nie mają do powiedzenia, a ty ciągle coś piszesz.

  16-09-2019 11:30 | ~kryska | *.t-mobile.pl (37.30.*.*)
Spotkanie było w Szczawnie, a powinno być w Wałbrzychu. I jeszcze na dodatek podpierają się Wałbrzychem.Jest tyle miejsc ( Stara Kopalnia, Aqua Zdrój, OsiR), gdzie można było zrobić spotkanie z rzeczywistymi wyborcami, bo jest więcej miejsca). Jak PiS chce poparcia z Wałbrzycha, to dlaczego omija Wałbrzych i oszukuje, że spotkanie było w naszym mieście. A inwestycje i zmiany to Szełemej , a nie Dworczyk, Zyska czy jacyś inni.

  16-09-2019 11:34 | ~agencja | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
jeśli uaktywnia się ktoś w temacie, wikłając w temat żydów, to znak, że na forum pojawił się prawdziwy, nie gówniarski trolling. Klasyczne odwracanie uwagi i prowokowanie.

  16-09-2019 11:35 | ~a | *.toya.net.pl (185.67.*.*)
a

  16-09-2019 11:38 | ~ktoś | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
nie bredź. Nie podpierajcie się Szełemejem. On to wasze przeciwieństwo : kompetencje, uczciwość i rzeczowość. Wy z partii zewnętrznej lub miłości (niepotrzebne skreślić) to : nieudolność, kręcenie lodów i uzależnienie od patronów z zagranicy.

  16-09-2019 13:00 | ~Oko |  (213.233.*.*)
Przepraszam bo nie bylem,czy fleja znowu byl w garniturze i butach do chodzenia po gorach?

  16-09-2019 13:16 | ~Zbyszek | *.internetdsl.tpnet.pl (83.0.*.*)
do ktoś - przymiotniki wymienione trochę odbiegają od rzeczywistości - rzeczowy tak jest w swoim interesie , kompetentny no to zalezy w jakim znaczeniu - jako lekarz to kariery nie zrobił a wydawało sie że będzie w tym kierunku szedł do przodu ,ale zabrakło "pary"i umiejętności ! jako gospodarz miasta to tak 50/50 ( patrz sport między innymi ), uczciwość - patrząc na tryb zatrudniania w urzedzie kolegów czy znajomych to w tym względzie również możemy dyskutować , ale to nie miejsce i czas na tego typu rozmowy. Niewątpliwie jest najlepszy , kompetentny w autorekalmie za miejskie pieniądze .

  16-09-2019 14:39 | ~Sobięciniak | *.gprs.plus.pl (37.248.*.*)
PiS rządzi?? Szełemej rujnuje miasto i nie widzisz tego,że Wałbrzych jest polskim zad*piem???

  16-09-2019 14:41 | ~Magdzik | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
Panie Miski, ja bardzo dobrze kontaktuję i szkoły mam ukończone, więc rozum swój mam na wysokim poziomie. Mężczyzna, kobieta w stałym związku – oto definicja rodziny. Jedyny jej model godny szacunku, uwagi, wspierania przez państwo. Każdy inny model to odstępstwo, by nie powiedzieć dziwactwo, nihilizm, zagrożenie dla Polski i Polaków. Taki przekaz daje nam szeregowy poseł Jarosław Kaczyński, faktyczny władca Polski.

  16-09-2019 14:46 | ~Magdzik | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
A jeszcze jedno panie Miski jego wypowiedź, poza tym, że jest skandaliczna, jest też pokraczna. Bo chcąc napiętnować naprawdę niewielką w skali całego społeczeństwa grupę osób homoseksualnych obraził przy okazji miliony rodziców i dzieci. Zupełnie jak w tym tekście z filmu Barei o pijakach i złodziejach. Ale nie ma co się dziwić, bo Kaczyński osiąga poziom absurdu przewyższający filmy Barei. Ta wypowiedź jest też z gruntu fałszywa, jest po prostu kłamstwem, które lider Prawa i Sprawiedliwości serwuje Polakom.

  16-09-2019 15:21 | ~Gwarek | *.fl.comcast.net (174.58.*.*)
Jacek na kolana i calowac lapki jareczka proszac o wybaczenie ucieczki do US za pozwoleniem UB!Pisiorze ohydny !

  16-09-2019 16:29 | ~wilhelm roentgen | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
pleciesz Magdzik, jak Piekarski na mękach. Udajesz, że nie rozumiesz o czym jest wypowiedź Kaczyńskiego. Dziecko nie jest zabawką ani dodatkiem do ekstrawagancji obyczajowych, jest człowiekiem, którego interesy poprzez zaburzone wychowanie, naruszane mogą zostać w sposób nieodwracalny. I o tym była ta wypowiedź, a nie o tym o czym byś chciała.

  16-09-2019 16:31 | ~wacek | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
jak nie byłeś, byłeś, przecież sam napisałeś, że fleja był.

  16-09-2019 17:13 | ~Pisuarez | *.dynamic.chello.pl (94.172.*.*)
Największe osiągnięcie dr Szełemeja to niedopuszczenie Kaczyńskiego do przemawiania w Wałbrzychu.

  16-09-2019 17:25 | ~platforma węglowa | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
nasz dotychczasowy autorytet winien całkowicie wystarczyć, żebyście wszyscy z pełnym zrozumieniem przyjęli to, że od dzisiaj będziemy mówić odwrotnie.

  16-09-2019 18:00 | ~Magdzik | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
Do Wilhelma Raentgena Proszę Pana, wiem, że szef PiS zrobi dokładnie to, co niemal wprost, nie siląc się nawet szczególnie na złagodzenie złego wrażenia, zapowiedział. Wiem, że jeśli PiS po raz drugi wygra wybory, wprowadzi bezwzględną narodowo–katolicką dyktaturę. Wiem, że wszyscy krytycy rządu uznani zostaną za „nihilistów” i pod tym pretekstem zniszczeni cywilnie, dokładnie tak, jak teraz TVP i narodowe media niszczą każdego, kto krytykuje rząd: brutalnie, personalnie, bezlitośnie, wyciągając na światło dzienne albo fabrykując „haki” obyczajowe, rodzinne i każde inne, w ostateczności, jeśli na kogoś nic nie ma „ograniczając się” do poniżania, wyśmiewania i odczłowieczania.

  16-09-2019 18:04 | ~Magdzik | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
I jeszcze jedno, Nie niepokoją mnie różnice zdań i poglądów, nie niepokoją mnie konserwatyści, nawet skrajni ani fakt, że prawicowa narodowa partia wygrała wybory i wprowadza w życie swój program. Niepokoi mnie nienawiść i pogarda, propagandowy bełkot w stylu „zwalczania wewnętrznego antypolonizmu” i jawnie wyrażana pogarda wobec całych grup społecznych – bo nie są to rzeczy w historii nowe – stąd wiemy, że nie ma ani jednego przypadku, żeby skończyły się dobrze.

  16-09-2019 18:38 | ~HAZAEL | *.dialog.net.pl (78.8.*.*)
To są prawdziwe fakty z życia rodziny Kaczyńskich. Okazało się, że partner Pani Marty, który myślał że jest biologicznym ojcem córek nim nie jest. Zaglądanie obywatelom pod kołdrę rozpoczął jej wuj, znany deweloper ze Srebrnej Jarosław. To są Himalaje hipokryzji mając Tak wiatropynną dziewicę w najbliższej rodzinie.

1  2  Dalej » | Ostatnia z 2 stron
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Nobel dla Tokarczuk!  (91)

Wałbrzych Czwartek, 13:09
10 października 2019

Literacka Nagroda Nobla powędrowała do Olgi Tokarczuk i Petera Handke. Wybór został ogłoszony w sali...
Zrezygnujcie z plastiku!  (70)

Wałbrzych Wtorek, 12:45
8 października 2019

Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej od kilkunastu miesięcy zachęca do ekologii, do rezygnacji z...
Dotrzymać terminu!   (24)

Wałbrzych Czwartek, 14:46
3 października 2019

Przedstawiciele władz miasta z prezydentem Romanem Szełemejem na czele spotkali się z dziennikarzami na...
Zbudują S5  (50)

Wałbrzych/REGION Środa, 13:59
25 września 2019

Drogi S8 i S5 na Dolnym Śląsku znalazły się w krajowej sieci autostrad i dróg ekspresowych.
Spotkanie z Prezesem PiS   (62)

Szczawno-Zdrój Niedziela, 19:46
15 września 2019

W Teatrze Zdrojowym im. H. Wieniawskiego w Szczawnie–Zdroju odbyło się dzisiaj spotkanie z Jarosławem...
Aresztowany burmistrz pisze do mieszkańców  (26)

REGION, Boguszów-Gorce Czwartek, 15:49
5 września 2019

Na dzisiejszej nadzwyczajnej Sesji Rady Miejskiej, Przewodniczący Stanisław Urbaniak odczytał Radnym...
Referendum nie przeszło  (21)

Boguszów-Gorce Czwartek, 10:08
22 sierpnia 2019

Najważniejszym punktem dzisiejszej XI Sesji Rady Miejskiej w Boguszowie–Gorcach było niewątpliwie...
Toyota Półmaraton   (6)

Wałbrzych Niedziela, 14:29
18 sierpnia 2019

Za nami 20. Toyota Półmaraton Wałbrzych. Na starcie stanęło blisko 3 tysiące uczestników....
Pobiegli z prezydentem  (25)

Wałbrzych Poniedziałek, 12:44
12 sierpnia 2019

Zgodnie z zapowiedziami na tydzień przed kolejną edycją Toyota Wałbrzych Półmaraton odbył się...
Solidarny Wałbrzych   (38)

Wałbrzych Piątek, 10:02
26 lipca 2019

Około stu osób zgromadziło się wczoraj pod zegarem na Piaskowej Górze, aby wyrazić swój sprzeciw...
W cieniu Górnika...  (92)

Wałbrzych Sobota, 09:49
20 lipca 2019

Napisał do nas czytelnik, który postanowił podzielić się z nami i innymi czytelnikami swoim poglądem...
Co z "Górnikiem"?   (92)

Wałbrzych Czwartek, 14:07
11 lipca 2019

Jaka przyszłość czeka piłkarskiego "Górnika"? Nie wiadomo. Na dzisiejszą Sesję Rady Miasta przyszli...
Zobacz więcej artykułów
 
 
Kalendarz wydarzeń
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

We wtorek dyżuruje
Redaktor naczelny
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Rykowisko |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2018 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | hydraulik | Logo